Jednorazowe opakowania niezbędne w gastronomii, restauracjach i hotelach znajdziesz w hurtowni opakowań PALKO Kielce.  Oferujemy szeroki wybór opakowań oraz najlepsze ceny w Kielcach i województwie świętokrzyskim. Skontaktuj się z nami! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w branży opakowań oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Wśród opakowań gastronomicznych znajdziesz wszystkie niezbędne naczynia jednorazowe. Zarówno kubki jednokrotnego użytku, jak i odpowiednie sztućce czy serwetki papierowe. Lokale serwujące dania na wynos zaopatrzą się u nas w świetnej jakości menuboxy oraz pojemniki do zgrzewania.

Dla kawiarni i innych punktów gastronomicznych mamy jednorazowe kubki papierowe w doskonałych cenach. Wśród różnych rozmiarów i wzorów znajdziesz na pewno kubki z nadrukiem lub bez dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli decydujesz się na kubki plastikowe, polecamy szczególnie kubki PET i kubki PP, ponieważ te tworzywa najłatwiej poddają się recyklingowi. Kubki koktajlowe PET świetnie nadają się do podawania soków, shake’ów, ale też mogą służyć jako jednorazowe kufle do piwa. A jeśli mowa o alkoholach, to warto pamiętać o możliwości użycia jednorazowych kieliszków i szklanek w miejscach, w których szklane naczynia nie są dopuszczone (np. na basenach). Idealny uzupełnieniem będą słomki jednorazowe, w szczególności te ekologiczne. Słomki dostępne są w różnych wielkościach i kolorach.

Z kolei dla branży gastronomicznej mamy w zanadrzu bogaty wachlarz pojemników do serwowania dań na wynos. Opakowania dla branży HoReCa (hotele, restauracji, catering) stanowią jedną z osi naszej działalności. Nie sposób obecnie pomyśleć gastronomii bez pojemników obiadowych – zarówno tradycyjnych menuboxów styropianowych, jak i pojemników do zgrzewu (pamiętajmy o folii do zgrzewu!). Do gastronomii także kierowana jest nasza oferta jednorazowych serwetek papierowych. Warto zwrócić uwagę na serwetki z atrakcyjnymi nadrukami i wzorami. Dużą popularnością cieszą się również serwetki kolorowe i białe. Natomiast food-trucki i ogólnie branżę fast-food zaopatrujemy od lat (nie tylko w Kielcach i okolicach)  w sztućce jednorazowe, zarówno te plastikowe, jak i sztućce drewniane. Firmy cateringowe chętnie sięgają po plastikowe noże, widelce i łyżki klasy premium, które wyglądają o wiele estetyczniej niż tradycyjne sztućce jednorazowe, do których przywykliśmy. Gdy mowa o fast-foodzie, nie można zapomnieć o kopertach na frytki, hamburgery czy kebab. Dla serwujących te dania na wynos mamy odpowiednie pudełka kartonowe lub styropianowe!

Tych, którzy korzystają z talerzy jednorazowych, gorąco zachęcamy do wybierania biodegradowalnych talerzy z otrąb pszennych, talerzy z liści palmowych czy bambusa. Także talerze wyprodukowane z trzciny cukrowej są niezłym pomysłem i uważamy je za lepsze rozwiązanie niż wciąż tak szeroko stosowane talerze plastikowe lub styropianowe.

Firmy cateringowe, obsługujące imprezy firmowe, mogą być zainteresowane naszą ofertą na opakowania fingerfood, czyli pojemniki, naczynia i sztućce do serwowania niewielkich porcji i przekąsek w elegancji sposób.

Z pełną ofertą naszej hurtowni opakowań możesz zapoznać się na stronie naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz wszystkie opakowania w aktualnych cenach oraz dostępnych ilościach. Zapewniamy jedne z najlepszych cen w internecie, dostępność hurtowych ilości oraz szybką wysyłkę, a także możliwość odbioru osobistego w Kielcach, przy ul. Kolberga 16!