Słomki do napojów

Słomki do napojów ekologiczne

Bądźmy bardziej eko i wybierajmy produkty bardziej przyjazne środowisku! Słomki ekologiczne wykonane są z papieru lub tzw. bioplasitku, dzięki czemu ulegają degradacji lub mogą być poddawane recyklingowi.

Ekologiczne słomki do napojów zamówisz w naszym sklepie internetowym w zawsze niskich, hurtowych cenach. Zamów z szybką dostawą lub odbierz w naszej siedzibie w Kielcach, przy ul. Kolberga 16.  Zachęcamy także do kontaktu bezpośredniego drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.

Słomki do napojów plastikowe

Plastikowe słomki do napojów stają się przeżytkiem i powoli znikają z naszego otoczenia. Będą zakazane na terenie UE od lipca 2021. Zachęcamy do wyboru bardziej ekologicznych rozwiązań!

Jeśli mimo wszystko decydujesz się na plastikowe słomki do napojów, pamiętaj o tym, by były wyrzucane do właściwych pojemników na tworzywa sztuczne, dzięki czemu zostaną poddane recyklingowi. Do lipca 2021 słomki plastikowe znajdzie w ofercie naszegosklepu internetowego. Złóż zamówienie z błyskawiczną dostawą lub odbierz w naszej siedzibie w Kielcach, przy ul. Kolberga 16.  Możesz także skontaktować się z nami bezpośrednio drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.