Cukiernicze opakowania jednorazowe są niezbędne w każdej cukierni i piekarni. Estetycznie i higienicznie zapakowane ciasta, torty oraz inne wypieki budzą zaufanie wśród klientów oraz są wizytówką Twojej firmy. Wybierając pojemniki cukiernicze w PALKO Kielce masz pewność, że sięgasz po sprawdzone opakowania z atestem PZH, dopuszczającym je do bezpiecznego kontaktu z żywnością. Kupując pojemniki cukiernicze warto pomyśleć o jednorazowych talerzach i sztućcach!

Pojemniki plastikowe

Najczęściej wybieranymi pojemnikami cukierniczymi są plastikowe pojemniki zamykane. Cechuje jest dość sztywna konstrukcja, chroniąca delikatne słodkości przez zgnieceniem. Większość pojemników tego typu jest wykonana z przeźroczystego plastiku, dzięki czemu zawartość opakowania jest widoczna i dobrze wyeksponowana. Jest to rozwiązanie idealne dla sklepów samoobsługowych, oferujących gotowe porcje ciast. Tego rodzaju pojemniki można wielokrotnie otwierać i zamykać! Pojemniki kup w naszej siedzibie w Kielcach, przy ul. Kolberga 16, lub wygodnie zamów w naszym sklepie internetowym!

Pojemniki na tort

Zapakowanie tortu to prawdziwa sztuka! Nierzadko tort to niezwykle delikatna i złożona konstrukcja. Często takie wypieki muszą zostać przetransportowane, co bez właściwego zapakowania może skończyć się cukierniczą katastrofą! Dlatego sięgnij po sprawdzone pudełka i pojemniki na tort, dostępne od ręki w hurtowni opakowań PALKO Kielce. Wybierz odpowiednie dla siebie pojemniki plastikowe z nakładaną kopułą lub obszerne pudełka kartonowe przeznaczone na duże ciasta i torty.

Pudełka cukiernicze

Jeśli potrzebujesz pudełek na ciasto weselne, komunijne czy urodzinowe, to dobrze trafiłeś! W naszej ofercie posiadamy łatwe i wygodne w użyciu pudełka kartonowe na ciasta i wypieki, w które zapakujesz słodki upominek dla swoich gości. Pudełka z nadrukiem odpowiednim do uroczystości będą eleganckim uzupełnieniem tego wyjątkowego wydarzenia! Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i wybierz wzór nadruku na swoją okazję lub wstąp do naszej siedziby przy ul. Kolberga 16 w Kielcach! Czekają na Ciebie liczne opakowania w  najlepszych hurtowych cenach.

Podkłady cukiernicze

Specjalne podkłady pod ciasto i tort zabezpieczą Twoje wypieki przed rozpłynięciem się na niestabilnym podłożu. Podkłady wykonane są najczęściej z grubej, falowanej tektury, dzięki czemu są wystarczająco sztywne, by utrzymać nawet większe wypieki. Dodatkowo podkłady pod ciasta i torty zabezpieczone są specjalną warstwą odporną na przemakanie i tłuszcz. Dzięki temu ciasta mają stabilne oparcie, a jednocześnie podłoże, na którym stawiamy wypieki, jest chronione przez zalaniem i zabrudzeniem. Oferowane podkłady mają atesty PZH. Podkłady zamówisz bezpośrednio w naszej siedzibie w Kielcach lub w naszym sklepie online.

Foremki aluminiowe

Pieczesz tartę? Albo pasztet? Przydadzą się więc foremki aluminiowe do pieczenia! Foremki w różnych formach i wielkościach są niezbędnym wyposażeniem każdej cukierni, ale warto je mieć także w domu, na własny użytek. Są bezpieczne w kontakcie z żywnością, co potwierdzają odpowiednie atesty PZH. Foremki aluminiowe świetnie sprawdzają się do pieczenia mniejszych ciast, które można łatwo ze sobą zabrać lub sprzedać na wynos. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu internetowego, ale możesz je także zamówić bezpośrednio, w hurtowni opakowań PALKO, w Kielcach przy ul. Kolberga 16.

Papier do pieczenia

Dobrej jakości papier do pieczenia stanowi połowę sukcesu udanych wypieków, zarówno tych domowych, jak w profesjonalnych cukierniach i piekarniach. Dlatego hurtownia opakowań PALKO Kielce w swojej ofercie ma wyłącznie najlepszej jakości papier do pieczenia. Dostępny jest  w różnych wariantach – zarówno w arkuszach, jak i w rolkach. Silikonowa warstwa, którą papier jest powlekany z jednej lub obu stron, zapobiega przywieraniu wypieków i ułatwia ich wyjęcie z formy. Sprawdź naszą ofertę w sklepie internetowym lub przyjedź do naszej firmy w Kielcach, ul. Kolberga 16. Zawsze zastaniesz nasze najlepsze, hurtowe ceny na wszystkie opakowania!