Folia do pakowania jest jedną z najważniejszych kategorii produktów w naszym asortymencie. Od ponad dwóch dekad zaopatrujemy świętokrzyskie i krajowe firmy w niezbędne w ich działalności folie. Wszystkie rodzaje folii możesz zamówić poprzez nasz sklep internetowy, formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie PALKO w Kielcach przy ul. Kolberga 16.  Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku, dzięki któremu możemy zaoferować folie w niezwykle atrakcyjnych cenach!

Stretch

Folia stretch, czyli folia rozciągliwa służy do zabezpieczania ładunków i towarów przed zabrudzeniem, zakurzeniem czy zalaniem. Choć folia stretch występuje w różnych kolorach, to największą popularnością cieszy się folia transparentna (bezbarwna) oraz czarna.  Najczęściej stosuje się folię stretch do owijania palet, dzięki czemu towar na palecie jest stabilny. Oferujemy zarówno folię stretch ręczną, jak i maszynową. Folia do ręcznego owijania sprzedawana jest w mniejszych rolkach i jest bardziej rozciągliwa. Folia stretch maszynowa służy do zabezpieczenia ładunków za pomocą specjalnych owijarek. Oba rodzaje folii kupisz u nas w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Zużyta folia stretch świetnie nadaje się do wypełniania pustych przestrzeni w paczkach i przesyłkach!

Pęcherzykowa

Żaden sklep internetowy chyba nie jest w stanie obecnie funkcjonować bez folii pęcherzykowej. Ten rodzaj folii jest niezastąpionym rozwiązaniem, jeśli trzeba zabezpieczyć delikatne przedmioty, takie jak urządzenia elektroniczne, książki, obrazy, meble, szklane naczynia, etc. Folia bąbelkowa, dzięki licznym pęcherzykom powietrznym absorbuje energię wstrząsów, chroniąc przedmioty przed uszkodzeniem. Podobnie jak folia stretch, może być używana jako wypełniacz pustej przestrzeni w kartonach.

Do żywności

Folia do żywności przeznaczona jest dla przemysłu spożywczego oraz do użytku domowego. Jest ona dopuszczona do kontaktu z żywnością, więc może być bezpiecznie stosowana w gastronomii. Zabezpiecza produkty żywnościowe przed wilgocią i szybkim wyschnięciem. Folią do żywności jest także dobrze wszystkim znana folia aluminiowa, bez której trudno wyobrazić sobie gospodarstwo domowe. Stosują ją chętnie zarówno firmy cateringowe jak i lokale gastronomiczne. Folię aluminiową sprzedajemy w rolkach o różnym nawoju. Folię spożywczą możesz kupić w naszym sklepie internetowym lub w siedzibie w firmy w Kielcach, przy ul. Kolberga 16.

Do zgrzewania

Folia do zgrzewania jest produktem przeznaczonym do zamykania na gorąco pojemników obiadowych do zgrzewu przy użyciu specjalnej zgrzewarki. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zawartość pojemnika zabezpieczona jest przed wylaniem się i wystygnięciem. Folia do zgrzewu standardowa oraz z powłoką Anti-Fog zamówisz bezpośrednio w naszym sklepie internetowym z szybką dostawą! Zapraszamy też do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, a także do wizyty w siedzibie PALKO – Kielce, ul. Kolberga 16.