Pojemniki i menuboxy do dań na wynos

Pojemniki do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewania stanowią coraz częściej wybieraną opcję pakowania dań na wynos w gastronomii. Wprawdzie wymagają specjalnej zgrzewarki (dostępna jest tutaj), ale są wygodne w użyciu i bezpieczne w transporcie. Specjalna folia do zgrzewu, zgrzana z brzegami pojemniki szczelnie zamyka wnętrze i chroni danie przed wylaniem się, wystygnięciem czy dostaniem się zabrudzeń z zewnątrz.

Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno pojemniki do zgrzewu, jak i folię, a także zgrzewarkę. W razie pytań, prześlij nam zapytanie, korzystając z formularza kontaktowego.

Pojemniki styropianowe

Klasyczne pojemniki styropianowe od lat służą w branży gastronomicznej jako najpopularniejsze z pojemników obiadowych. Menuboxy styropianowe świetnie utrzymują temperaturę dań, chroniąc je przed wystygnięciem. Do tego są nie tylko lekkie i poręczne, ale także tanie w zakupie. W ostatnim czasie pojawiają się formy alternatywne, wykonane ze spienionego polipropylenu, ale również z innych materiałów, takich jak trzcina cukrowa. W dobie zmian klimatycznych menuboxy biodegradowalne są szczególnie polecanym rozwiązaniem.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz pojemniki obiadowe wykonane ze styropianu oraz z trzciny cukrowej. Zapytania można przesyłać za pomocą wygodnego formularza kontaktowego.

Pojemniki na zupę

Pakowanie i dostarczenie zupy na wynos to niejednokrotnie wyzwanie, dlatego w naszej ofercie wydzieliliśmy oddzielną kategorię pojemników przeznaczonych właśnie do dań płynnych. Ważne jest bowiem, by zupa w trakcie transportu ani nie wystygła, ani się nie wylała. Praktyczne wskazówki dotyczące pakowania zup na wynos znajdziesz w artykule na naszym blogu – tutaj.

W sklepie internetowym zebraliśmy wszystkie rodzaje pojemników do pakowania zup w jednym miejscu, dzięki czemu szybko znajdziesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Za zamówienie zapłacisz wygodnie online, a my dostarczymy je kurierem. Możesz też odebrać je na miejscu w najlepszej hurtowni opakowań w Kielcach, ul. Kolberga 16. W razie pytań śmiało kontaktuj się z nami telefonicznie w godzinach naszej pracy lub prześlij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.

Pojemniki sałatkowe

Pakowanie sałatek to nie lada sztuka! Dlatego przychodzimy z pomocą, oferując szeroką gamę pojemników sałatkowych. Doskonale sprawdzają się w firmach cateringowych obsługujących różnego rodzaju wydarzenia, jak również wśród firm oferujących diety pudełkowe. Pojemniki na sałatki różnią się wielkością i kształtem oraz rodzajem zamknięcia. Niektóre mają dołączone sztućce.

W sklepie internetowym prezentujemy szczegółową ofertę na pojemniki sałatkowe. W razie dodatkowych pytań, prosimy korzystać z naszego formularza kontaktowego.

Pojemniki na sosy

Zamykane pojemniki na sosy są idealnym rozwiązaniem, gdy do dania na wynos dołączony jest sos. Szczelne pojemniki plastikowe chronią zawartość przed wylaniem się. Dość sztywna struktura pojemników pozwala stawiać je jeden na drugim, co ułatwia transport większych przesyłek bez ryzyka zalania.

Wszystkie pojemniki do sosów znajdziesz w naszym sklepie internetowym. W razie dodatkowych pytań lub zapotrzebowania na większe ilości zapraszamy do korzystania z  formularza kontaktowego.

Pojemniki garmażeryjne

Pojemniki garmażeryjne mają bardzo szerokie zastosowanie. Oczywiście sprawdzają się doskonale przy pakowaniu dań garmażeryjnych, ale także mogą być z powodzeniem stosowane w cateringu i serwowaniu dań na wynos. Różnorodność kształtów i materiałów, z których produkowane są pojemniki garmażeryjne, dają możliwość dopasowania produktu do własnych potrzeb.

Szeroki wybór pojemników garmażeryjnych w najlepszych cenach można znaleźć w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdują się wszystkie aktualne informacje. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu za pomocą wygodnego formularza kontaktowego.

Pojemniki polipropylenowe

Pojemniki polipropylenowe (PP) produkowane są z polipropylenu – materiału bezpiecznego i łatwego w ponownej obróbce. Pojemniki PP chętnie stosowane są nie tylko w branży gastronomicznej. Wiele zakładów naprawy pojazdów, punktów usługowych, rzemieślników korzysta z wygody, jaką dają pojemniki propylenowe. Doskonale nadają się do przechowywania i porządkowania różnego rodzaju drobnych elementów, takich jak śruby, nakrętki, guziki, gwoździe itp.

W naszym sklepie internetowym zapoznasz się ze szczegółową ofertą na pojemniki PP oraz wygodnie złożysz zamówienie. Jeśli masz dodatkowe pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Pojemniki oraz pudełka do pakowania dań na wynos są obecnie niezbędnym elementem niemal każdej gastronomii. Pojemniki do żywności na wynos stały się już stałym elementem naszej codzienności. Zarówno duże i renomowane restauracje, jaki i mniejsze lokale, czy budki z szybkim jedzeniem, korzystają z pojemników prezentowanych na tej podstronie. Trudno wyobrazić sobie, by współcześnie szanujący się lokal gastronomiczny nie dysponował możliwością zapakowania serwowanych dań na wynos. Dlatego na wyposażeniu szefa kuchni znaleźć się muszą nie tylko tradycyjne styropianowe pojemniki obiadowe, ale także nowocześniejsze pojemniki do zgrzewania. Wśród pojemników garmażeryjnych znajdziesz taki, które idealnie nadają się do pakowania surówek czy też zup. W oddzielnej kategorii zebraliśmy wszystkie pojemniki na sosy i dipy, co ułatwi wyszukiwanie. Specjalne pojemniki na sałatki są świetnym rozwiązaniem nie tylko dla barów szybkiej obsługi, ale również dla firm cateringowych. Firmy komponujące diety pudełkowe zaopatrzą się u nas we wszystkie niezbędne pojemniki, jak również sztućce jednorazowe czy serwetki.
W czasie narastającego kryzysu klimatycznego warto także pomyśleć o codziennych decyzjach. Dlatego też nieustannie wprowadzamy i zachęcamy do wyboru pojemników ekologicznych. Wiele z nich podlega biodegradacji, przez co są przyjaźniejsze środowisku, niż ich tradycyjne odpowiedniki.
Z kolei pojemniki propylenowe to atrakcyjna i niedroga propozycja nie tylko dla gastronomii, ale także dla mechaników, tapicerów, ślusarzy, krawcowych czy szewców. Wszędzie tam, gdzie trzeba uporządkować bezlik małych elementów, zadbać o ich posegregowanie, świetnie sprawdzają się właśnie pojemniki PP. Są trwałe, można ich używać wielokrotnie!
Wszystkie rodzaje pojemników, a także urządzenia, takie jak zgrzewarka ręczna, znajdziesz na stronie naszego  sklepu. Prezentujemy tam całość naszego asortymentu w aktualnych cenach i ilościach.