Pojemniki ekologiczne

Pojemniki obiadowe z trzciny cukrowej

Biodegradowalne pojemniki z trzciny cukrowej to propozycja dla osób mających na uwadze dobro środowiska naturalnego. Są praktyczne w użyciu i dobrze utrzymują temperaturę. Dla wygody i zwiększenia praktyczności dostępne są pojemniki jednokomorowe oraz dwu i trójdzielne. Posiadamy także specjalne pojemniki do zup. Dzięki temu do pojemników można estetycznie zapakować każdy obiad, który będzie wyglądał niezwykle apetycznie.

W naszej ofercie dostępne są pojemniki zamykane oraz przystosowane do zgrzewarki, które zapewniają maksymalną szczelność. Pojemniki z trzciny cukrowej są bezpieczne w bezpośrednim kontakcie z żywnością.

Pojemniki do zgrzewu z trzciny cukrowej

Ekologiczne pojemniki z trzciny cukrowej są biodegradowalne i estetyczne. Wykonane są z ekologicznych, naturalnych surowców, a właściwie odpadów trzciny cukrowej. Posiadają szereg zalet, a do najważniejszych z nich należą: trwałość, możliwość używania w temperaturach od -20 do 175°C, bardzo dobrze utrzymują ciepło i nie zmieniają smaku oraz zapachu potrawy.

Pojemniki dostosowane do zgrzewu zapewniają wysoką szczelność, co jest niezwykle cenione przy dowozie posiłku do klienta. Ta metoda coraz częściej stosowana jest w gastronomii oraz przez firmy cateringowe. Pojemniki do zgrzewu dostępne są w formie jednokomorowej oraz dwu i trójdzielnej, dzięki czemu możemy estetycznie zapakować każde serwowane w restauracji danie.

Pojemniki na sałatki biodegradowalne

Biodegradowalne pojemniki na sałatki to idealne rozwiązanie do pakowania zdrowych, kolorowych posiłków. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy pojemniki wykonane z papieru kraft, papieru ekologicznego oraz trzciny cukrowej. Do każdego opakowania posiadamy pasujące dekielki zapewniające szczelność i bezpieczny transport posiłku. Specjalne, biodegradowalne pojemniki na sałatki nie rozmiękają pod wpływem wilgoci oraz nie wpływają na smak i zapach potraw. Dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można z łatwością dopasować pojemnik do pakowanych potraw. Polecamy także stylowe boxy oraz papierowe pudełka z rączką do pakowania zestawów.

Pojemniki na zupę papierowe

Pojemniki papierowe na zupę wykonane z papieru kraft to ekologiczne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych do pakowania obiadów na dowóz. Papier kraft wytwarzany jest z włókien pierwotnych lub makulatury, co z pewnością docenią osoby dbające o środowisko. Pojemniki na zupę dostępne w naszym sklepie internetowym posiadają specjalne, dopasowane dekielki umożliwiający bezpieczny transport zupy do domu klienta. Dodatkowo posiadamy pojemniki o różnych pojemnościach, dzięki czemu można dopasować je do wielkości wydawanych posiłków. Pojemniki na zupę wykonane z papieru kraft nie zmieniają smaku i zapachu potrawy oraz dobrze utrzymują ciepło.

Pojemniki bio na fastfood

Szeroki wybór pojemników na jedzenie typu fastfood zapewni dopasowanie odpowiedniego opakowania do każdego rodzaju posiłku. W naszym sklepie internetowym posiadamy ogromny asortyment pojemników wykonanych z biodegradowalnych materiałów takich jak papier ekologiczny, papier kraft oraz trzcina cukrowa. Wykorzystanie tych surowców pozytywnie wpływa na środowisko naturalne i zapewnia pozytywny odbiór lokalu przez klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań na frytki, hamburgery, zapiekanki, pizzę, kebab i inne dania serwowane w większości punktów gastronomicznych i wielu restauracjach.