Taśmy pakowe samoprzylepne

Doskonałej jakości taśmy do pakowania dostępne są od ręki w hurtowni PALKO w Kielcach, przy ul. Kolberga 16 oraz naszym firmowym sklepie internetowym. W naszej ofercie znajdziesz taśmy klejące w różnych rozmiarach i kolorach. Dobór taśmy z odpowiednim materiałem klejącym jest kluczowy dla sprawnego procesu pakowania towaru. Wybierz najlepszy dla siebie rodzaj kleju – solvent, biosolvent, hotmelt czy kauczuk naturalny lub syntetyczny i miej pewność, że przesyłki będą dobrze zaklejone! Dbamy o to, żeby wszystkie oferowane przez nas taśmy samoprzylepne były najwyższej jakości, ponieważ wiemy jak istotne w codziennej pracy w firmie jest właściwe pakowanie. Zaopatrując się w taśmy pakowe pamiętaj o doborze odpowiedniej folii stretch i folii pęcherzykowej!

Skorzystaj też z naszej oferty na taśmy specjalistyczne, w której znajdziesz w świetnych cenach taśmy naprawcze (power tape), taśmy malarskie, maskujące, taśmy PVC do zaklejarek.

Taśmy PP i PET do bandowania

Ładunki na paletach zabezpieczysz wytrzymałymi taśmami do bandowania, wykonanymi z polipropylenu (PP) i PET. Są one sprzedawane w szpulach o różnym nawoju – nawet 3 km! W zależności o potrzeb, możesz wybrać odpowiednią szerokość taśmy oraz kolor. Taśmy PP świetnie sprawdzają się firmach produkcyjnych i obok folii stretch są najczęściej wybieranym materiałem do pakowania. W naszej ofercie znajdziesz odpowiedni zapinki metalowe lub plastikowe to taśm PP, a także urządzenia, bez których użycie tego rodzaju taśm będzie trudne.

Wszystkie rodzaje taśm oraz folii kupisz w doskonałych, hurtowych cenach w naszej hurtowni opakowań PALKO w Kielcach, przy ul. Kolberga 16. Z ofertą możesz zapoznać się także na stronie naszego sklepu internetowego opakowanianawynos.pl, poprzez który złożysz wygodnie zamówienie z szybką wysyłką na terenie całego kraju. Realizujemy także zamówienia zagraniczne! Skontaktuj się z nami!