Folia stretch

Folia stretch ręczna transparentna

Folia stretch jest jednym z najczęściej stosowanym materiałów, używanym do zabezpieczania ładunków na czas transportu. Używana jest powszechnie zarówno przez wielkie fabryki, jak i przez małych przedsiębiorców i sklepy internetowe. Rozciągliwa folia stretch do owijania ręcznego jest prosta w użyciu, dzięki czemu znajduje zastosowanie w każdej branży – od rolnictwa, przez wszelką produkcję przemysłową, po handel i logistykę. Folia chroni przed zakurzeniem, zabrudzeniem ładunków, ale także w pewnym stopniu przed wilgocią i zalaniem. Sprawdza się świetnie przy przeprowadzkach.

W naszej ofercie znajdziesz folię stretch transparentną o różnej grubości i długości. Dbamy o to, by dostępny towar był najwyższej jakości i jak najniższych cenach. W celu złożenia zamówienia skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub po prostu przyjedź do naszej siedziby w Kielcach, przy ul. Kolberga 16. Z ofertą możesz zapoznać się także na stronie naszego sklepu internetowego.

Folia stretch ręczna kolorowa

Czego oczy nie widzą… to jest owinięte czarną folią stretch. Chroń swój towar na czas transportu przed wzrokiem zbyt ciekawskich osób i redukuj w ten sposób ryzyko kradzieży lub zdekompletowania przesyłki. Folia stretch ręczna występuje najczęściej w kolorach czarnym lub niebieskim. Poza ukryciem zawartości palety, czarna folia stretch uchroni towar przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem. Ładunki zabezpieczone folią stretch dobrze trzymają się na paletach, dzięki czemu towar na palecie nie będzie się przemieszczał.

Folię stretch czarną o różnej grubości i długości znajdziesz w ofercie hurtowni PALKO z siedzibą w Kielcach, przy ul. Kolberga 16. Przykładamy szczególną wagę do tego, by oferowana folia była najwyższej jakości i zawsze jak najniższych cenach. W celu złożenia zapytania skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego lub osobiście w naszej firmie. Naszą aktualną ofertę prezentujemy również na stronie naszego sklepu internetowego.

Folia stretch maszynowa

Maszynowa folia stretch używana jest przede wszystkim w dużych zakładach produkcyjnych, gdzie znaczne ilości towaru trzeba szybko i efektywnie przygotować do transportu. Wówczas korzystanie z folii stretch ręcznej może być zbyt czasochłonne, dlatego przedsiębiorstwa dysponujące urządzeniami do owijania maszynowego palet, stosują przede wszystkim folię stretch maszynową. Folia taka jest wytrzymała, ma duży naciąg, co pozwala na sprawne zabezpieczenie ładunku z użyciem owijarki.

W hurtowni opakowań PALKO oferujemy pierwszej jakości folię stretch maszynową zawsze w niskich, hurtowych cenach. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami, korzystając z prostego formularza kontaktowego, telefonicznie lub po prostu spotkajmy się w naszej siedziby w Kielcach, przy ul. Kolberga 16. Z ofertą na folię stretch możesz również zapoznać się na stronie naszego sklepu internetowego.