Folia pęcherzykowa

Folia pęcherzykowa w rolkach

Folia pęcherzykowa zwana też folią bąbelkową jest niezbędna wszędzie tam, gdzie pakowane są paczki. Folia zabezpiecza zawartość kartonu przez uszkodzeniem w czasie transportu. Można umieścić ją również wewnątrz paczki, wypełniając puste przestrzenie, tym samym chroniąc zawartość przed  przemieszczaniem się elementów. Dodatkowo, folia jest niezwykle lekka i nie praktycznie wpływa na wagę paczki. Folia pęcherzykowa w rolce jest bardzo wydajna i można łatwo przeciąć ją nożyczkami, nożykiem do tapet czy innym ostrzem.

Folia bąbelkowa znajdzie zastosowanie zwłaszcza w sklepach internetowych, w szczególności wysyłających przedmioty wrażliwe na uszkodzenie w trakcie transportu. Wysyłasz szkło lub ceramikę? Sprzedajesz elektronikę na odległość? Folia pęcherzykowa będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem, chroniąc towar przed uszkodzeniem i zmniejszając ryzyko wymiany lub naprawy sprzętu. Wybierz najlepszą dla siebie szerokość rolki od 20 cm. W każdej rolce znajduje się 100 m folii.

Możesz zamówić folię poprzez nasz sklep internetowy opakowanianawynos.pl lub prześlij do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy, albo po prostu wpadnij do naszej siedziby w Kielcach, przy Kolberga 16. Do zobaczenia!