Folia do żywności

Folia do żywności

Atestowana folia do żywności sprawdzi się w każdej kuchni! Rozciągliwy materiał ma właściwości antystatyczne i bardzo dobrze przylega do owijanych przedmiotów. Folią kuchenną możesz zabezpieczyć naczynia zawierające gotowe dania czy półprodukty, dzięki czemu zawartość nie wyschnie, a przeźroczystość folii ułatwi zorientowanie się co znajduje się w naczyniu! Folią spożywczą możesz owijać bezpośrednio żywność – mięso, wędliny czy owoce. Folia chroni przed dostępem powietrza, przechwytywaniem innych zapachów. Jest niezastąpiona w cateringu!

W naszej ofercie znajdziesz folię do żywności o różnej szerokości i długości. Wszystkie produkty znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego. Odpowiednie produkty znajdą zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalnie.  Możesz też skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie lub po prostu przyjedź do naszej siedziby w Kielcach, przy ul. Kolberga 16.

Folia aluminiowa

Chyba nie ma kuchni, w której nie używałoby się folii aluminiowej! Ma ona szerokie zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w gastronomii i cateringu. Daje się łatwo kształtować i zachowuje ten kształt. Zabezpiecza produkty przed zapachami, wilgocią i wyschnięciem. Folia aluminiowa posłuży zarówno do zapakowania kanapek do szkoły, jak i do zaserwowania kebeba lub hamburgera w klasycznym wydaniu ulicznego jedzenia. Grube folie z mikrotłoczeniem mogą stosowane nawet kilka razy! Nie kruszą się, nie łamią i można je kilkakrotnie formować!

Na stronie naszego sklepu internetowego zapoznasz się z naszą aktualną ofertą na folię aluminiową. Nie wahaj się także wysłać nam bezpośredniego zapytania za pomocą formularza kontaktowego! Hurtownia opakowań PALKO w Kielcach ma wieloletnie doświadczenie w branży, nasz zespół jest gotowy do pomocy i służy radą w razie wątpliwości!