Talerze i tacki jednorazowe

Talerze biodegradowalne

Talerze biodegradowalne to nie jest już ekstrawagancja, ale konieczność! Talerze tego rodzaju wykonuje się z otrąb pszennych, liści palmowy lub bambusa bez dodatku klejów ani innych środków, dzięki czemu ulegają one naturalnej biodegradacji. Z kolei biodegradowalne sztućce będą świetnym uzupełnieniem zestawu!

W naszym sklepie internetowym oferujemy talerze i inne naczynia biodegradowalne. Zachęcamy do ich wyboru w trosce od dobro naszej planety! W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Talerze z trzciny cukrowej

Talerze i miski wykonane z trzciny cukrowej to jeden z wielu pomysłów na redukcję ilości wytwarzanego plastiku. Naczynia z trzciny są lekkie, wytrzymałe i z powodzeniem zastępują plastikowe odpowiedniki. Nie tylko są dostępne w przystępnej cenie, ale przede wszystkim są przyjazne dla środowiska! W naszej ofercie znajdziesz także trzcinowe pojemniki obiadowe.

Na stronie naszego intuicyjnegosklepu internetowego znajdziesz talerze wykonane z trzciny cukrowej w różnych kształtach i rozmiarach. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Talerze papierowe

Tradycyjne talerze papierowe są jednym z częściej wybieranych produktów przez branżę gastronomiczną. Papierowe talerze sprawdzają się doskonale zarówno w cateringu, barach szybkiej obsługi, na firmowych imprezach, ale także w domowym użytku.

W sklepie internetowym zapoznasz się z ofertą na talerze papierowe w różnych rozmiarach. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Talerze plastikowe

Do niedawna branża gastronomiczna często korzystała z talerzy plastikowych. Przemawiały za tym niska cena oraz uniwersalność plastikowych talerzyków. Obecnie zachęcamy do wybierania bardziej ekologicznych rozwiązań, tym niemniej wciąż jeszcze oferujemy talerze wykonane z plastiku.

Jeśli chcesz poznać pełną ofertę talerzy plastikowych, przejdź do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz aktualne ceny i promocje oraz złożysz wygodnie zamówienie z szybką dostawą. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Tacki jednorazowe

Tacki jednorazowe to wygodne rozwiązanie dla małej gastronomii oraz imprez. Papierowe tacki świetnie sprawdzają się do serwowania niewielkich dań, podobnie jak tacki plastikowe. Z kolei tacki aluminiowe przeznaczone są do grilowania. Szczególnie zachęcamy do sięgania po talerze i tacki z trzciny, ponieważ są bardziej przyjazne środowisku.

Zapoznaj się z pełną ofertą na tacki jednorazowe w naszymsklepie internetowym, gdzie znajdziesz tacki papierowe, aluminiowe, plastikowe i z trzciny cukrowej. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Z oferta możesz zapoznać się także  w naszej siedzibie w Kielcach, przy ulicy Kolberga 16.

Flaczarki i miski

Naczynia jednorazowe na zupę są ważnym elementem asortymentu. Oferujemy plastikowe i styropianowe miski i flaczarki do dań płynnych o różnej objętości. Szczególnie zachęcamy do wybierania misek z trzciny cukrowej! Firmom cateringowym polecamy flaczarki do zgrzewu. Nie zapomnij o łyżkach jednorazowych i właściwych serwetkach! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklepu internetowego, gdzie wybierzesz odpowiednie miski i flaczarki z szybką dostawą lub odbiorem osobistym w Kielcach, przy ul. Kolberga 16. W przypadku dużego zapotrzebowania, skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.

Talerze styropianowe

Choć talerze styropianowe powoli zostają wypierane przez bardziej ekologiczne produkty, to wciąż są stosowane w niektórych punktach gastronomicznych. Mimo wszystko zachęcamy do wybierania talerzy biodegradowalnych i przyjaznych środowisku.

Talerze styropianowe w świetnych cenach znajdziesz w naszymsklepie internetowym. Wybierz szybką wysyłkę lub odbiór osobisty w Kielcach! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, to skorzystaj proszę z intuicyjnego formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń do nas!

Półmiski i patery cateringowe

Półmiski i patery jednorazowe są przeznaczone przede wszystkim dla firm cateringowych. Duże patery pozwalają ułożyć danie w elegancki sposób jeszcze przed transportem na miejsce. Taki półmisek warto zabezpieczyć folią spożywczą, która ochroni jedzenie przed zgnieceniem, zalaniem i wypadnięciem.

W ofercie naszegosklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór pater i półmisków cateringowych. Na stronie sklepu złożysz wygodnie zamówienie, a my wyślemy je tak szybko, jak to możliwe. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu drogą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Zapraszamy także do siedziby naszej firmy w Kielcach, przy ul. Kolberga 16!