Sztućce jednorazowe drewniane i plastikowe

Sztućce drewniane

Jednorazowe sztućce drewniane to odpowiedź rynku opakowań jednorazowych na potrzeby branży gastronomicznej w dobie kryzysu klimatycznego. Ekologiczne łyżki, noże i widelce wykonane są z drewna brzozy niebielonej, pozyskiwanego w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, co potwierdza certyfikat FSC. Są także dopuszczone do kontaktu z żywnością. Świetnym uzupełnieniem sztućców z drewna będą biodegradowalne talerze z otrąb pszennych lub liści palmowych!

Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz wszystkie rodzaje sztućców drewnianych w atrakcyjnych cenach i wygodnie złożysz zamówienie z możliwością płatności online. W razie pytań, możesz przesłać nam zapytanie, korzystając z formularza kontaktowego. Możliwa wysyłka na terenie kraju lub odbiór osobisty w Kielcach!

Sztućce premium

Plastikowe sztućce premium to świetne rozwiązanie dla firm cateringowych, które potrzebują produktu o wyglądzie przypominającym tradycyjne sztućce metalowe, nie tracąc zalet zastosowania sztućców jednorazowych. W naszej ofercie znajdziesz sztućce metalizowane, w kolorze eleganckiej czerni, a także serię przeźroczystych sztućców Luxor.

W naszym sklepie internetowym możesz łatwo wybrać odpowiednie jednorazowe sztućce premium, aby pasowały do Twoich potrzeb. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

Sztućce plastikowe

Liczne firmy cateringowe i gastronomiczne z województwa świętokrzyskiego, Kielc, ale też pozostałych części kraju, korzystają od lat z naszej szerokiej i konkurencyjnej oferty na sztućce plastikowe, wykonane z polistyrenu i polipropylenu. Dołącz do nich!

Ekonomiczne sztućce jednorazowe są dostępne w sklepie internetowym, w którym możesz dogodnie złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu. Zachęcamy także do kontaktu bezpośredniego drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.

Sztućce kolorowe

Kolorowe sztućce są świetnym uzupełnieniem w lokalu gastronomicznym. Szczególnie dobrze komponują się z odpowiednio dobranymi serwetkami papierowymi. Warto pamiętać także o różnokolorowych łopatkach do lodów oraz widelczykach do frytek – dzieciaki je uwielbiają! Produkty można zamówić online lub telefonicznie. Na terenie Kielc dostępny jest odbiór osobisty.

W sklepie internetowym oferujemy sztućce, łopatki do lodów i  widelczyki do frytek w różnych kolorach. W przypadku zapotrzebowania na niedostępny kolor sztućców, prosimy o złożenie indywidualnego zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Łopatki i łyżeczki do lodów

W okresie letnim żadna lodziarnia nie obędzie się bez łopatek, szpatułek i łyżeczek do lodów. Najczęściej stosowane są łopatki drewniane oraz plastikowe. Zachęcamy do wybierania tych wykonanych z drewna, ponieważ są bardziej ekologiczne. Jeśli jednak wybierzecie plastikowe łopatki, to pamiętajcie, aby wyrzucić je potem do odpowiedniego pojemnika. Produkty można zamówić online lub telefonicznie. Na terenie Kielc dostępny jest odbiór osobisty. W sklepie internetowym plastikowe i drewniane łopatki oraz łyżeczki do lodów zawsze w najniższych cenach. W razie pytań, możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Patyczki do szaszłyków i wykałaczki

Nie ma grilla bez szaszłyków, a szaszłyków nie ma bez właściwych patyczków! Jeśli chcesz zrobić do tego koreczki, to przydadzą się również drewniane wykałaczki. Nie zapomnij też o kubkach i tackach papierowych. Wszystko możesz zamówić i odebrać w naszej siedzibie w Kielcach, przy ul. Kolberga 16 lub złożyć zamówienie z szybką wysyłką do dowolnego miejsca w kraju!

Przydatne w każdym domu patyczki do szaszłyków i wykałaczki oraz wiele innych produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowy, oczywiście zawsze w atrakcyjnych cenach. Jeśli poszukujesz większych ilości, nie wahaj się wysłać do nas wiadomości, korzystając z formularza kontaktowego.