Kubki jednorazowe

Kubki papierowe

Kubki papierowe w różnych rozmiarach świetnie sprawdzają się do serwowania kawy i innych napojów na wynos. Kubki dobrze izolują temperaturę, a właściwie dopasowane przykrywki chronią przed wylaniem się napoju. Warto pamiętać o drewnianych mieszadełkach oraz serwetkach papierowych! Pełną ofertę kubków papierowych w atrakcyjnych, hurtowych cenach prezentujemy na stronie naszego sklepu internetowego. Kubki zamówisz bezpośrednio z szybką dostawą kurierem lub możesz odebrać zamówienie osobiście w naszej siedzibie w Kielcach, przy ul. Kolberga 16. Przy większych nakładach, możliwe jest wykonanie kubków papierowych z indywidualnym nadrukiem. W razie pytań, prześlij nam zapytanie, korzystając z formularza kontaktowego.

Kubki plastikowe

Kubki plastikowe w wielu sytuacjach są niezastąpione. Oferowane kubeczki są lekkie, tanie oraz różnokolorowe. Idealnie nadają się do degustacji zimnych napojów. Kubki plastikowe do gorących napojów wykonane są z innego materiału, dlatego należy zwracać uwagę na oznaczenia. Kupując kubeczki nie zapomnij o talerzykach jednorazowych oraz mieszadełkach! Niektóre rodzaje kubków plastikowych mogą być stosowane w automatach vendingowych. Ważne jest, by zużyte kubki plastikowe wrzucać do właściwego pojemnika, aby poddać je recyklingowi. W naszym sklepie internetowym zapoznasz się z pełną ofertą na kubki plastikowe oraz złożysz wygodnie zamówienie, zyskując dzięki niskim, hurtowym cenom na cały asortyment! W przypadku pytań, zachęcamy do skorzystania z intuicyjnego formularza kontaktowego.

Kieliszki jednorazowe

Jednorazowe kieliszki plastikowe idealnie sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach, zarówno domowych, jak i firmowych oraz plenerowcy. Są odporne na potłuczenia, dlatego często stosowane są w miejscach, w których użycie szkła byłoby niebezpieczne. Z kieliszkami dobrze współgrają jednorazowe sztućce premium oraz eleganckie serwetki papierowe.  Kieliszki o niewielkiej pojemności stosuje się także do podawania leków w szpitalach. Materiał, z którego wykonane są jednorazowe kieliszki, jest odporny na działanie alkoholu. Wszystkie naczynia i dodatki znajdziesz w naszym sklepie internetowym, gdzie skorzystasz z wyjątkowo atrakcyjnych cen hurtowych, szybkiej wysyłki oraz możliwości odbioru osobistego w Kielcach, przy ul. Kolberga 16. Zachęcamy także do skorzystania z prostego formularza kontaktowego lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Naczynia szkłopodobne

Naczynia szkłopodobne wykonane są z plastiku o wysokiej przezierności, dzięki czemu wyglądem i estetyką zbliżone są do kieliszków i szklanek z tradycyjnego szkła. Naczynia szkłopodobne są sztywne i jednocześnie dość wytrzymałe na uszkodzenia. Mogą być stosowane w miejscach, w których zabronione jest korzystanie ze szkła z uwagi na ryzyko skaleczenia (np. na basenach, w plażowych barach). Często są używane do serwowania drinków (do czego przydadzą się parasolki do drinków!)

Zarówno szkłopodobne naczynia, jak również niezbędne dodatki możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym, w którym oferujemy opakowania jednorazowe w niezwykle kuszących cenach! Zamów już dziś z szybką dostawą lub zajrzyj po towar do naszej siedziby – Kielce, ul. Kolberga 16. Jeśli masz pytania, to skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Kubki styropianowe

Jednorazowe kubki styropianowe służą do serwowania zarówno napojów gorących, jak i zimnych. Dobrze izolują temperaturę, co sprawia, że serwowany napój długo utrzymuje pożądaną temperaturę. Są grube, dzięki czemu nie parzą w ręce. Najczęściej stosowane są zimą. Niektórzy wykorzystują kubki styropianowe do podawania zup, ale naszym zdaniem w tej roli dużo lepiej sprawdzają się styropianowe miski i flaczarki.

Pełną ofertę kubeczków styropianowych znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego. Wszystkie opakowania oferujemy w niskich i hurtowych cenach, zapewniamy szybką dostawą, a także płatność online oraz możliwość odbioru osobistego w Kielcach, ul. Kolberga 16. Zachęcamy do przesyłania zapytań za pomocą formularza kontaktowego, a także do kontaktu telefonicznego.