Serwetki papierowe dla gastronomii i HoReCa

Serwetki papierowe premium

Serwetki premium to doskonałej jakości produkt przeznaczony dla hoteli, restauratorów oraz firm cateringowych, które chcą zadbać o wrażenia estetyczne swoich klientów. Serwetki wykonane są z papieru pozyskiwanego w sposób zrównoważony i są oznaczone właściwych certyfikatem. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę przejdź do sklepu!

Serwetki papierowe ozdobne z nadrukiem

Serwetki z nadrukiem to zawsze atrakcyjny i elegancki dodatek na stole, zarówno w hotelu, restauracji, jak i w domowym zaciszu. Wybierz swój ulubiony wzór serwetek spośród wielu nadruków na każdą okazję! Aby obejrzeć nasz katalog przejdź do naszego sklepu

Serwetki papierowe białe

Białe serwetki papierowe to najczęściej wybierany produkt z tej kategorii. Znane są także jako serwetki gastronomiczne, co jest zasługą ich popularności wśród lokali gastronomicznych. Jeśli jesteś właścicielem baru szybkiej obsługi, kebabu lub prowadzisz food trucka, to białe serwetki są dla Ciebie produktem niezbędnym. U nas znajdziesz je zawsze w najlepszych cenach. Skontaktuj się z nami przez formularz lub złóż zamówienie poprzez nasz sklep internetowy!

Serwetki papierowe kolorowe

Dobierz kolorowe serwetki pasujące do wnętrza Twojego lokalu i zaakcentuj swoje poczucie estetyki. Różnokolorowe serwetki staną się ozdobą stołu bez względu na to, czy jest to bar fast-food, elegancka restauracja, czy rodzinny obiad. Oferowana baleta barw jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie!

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas przez formularz lub złóż zamówienie poprzez nasz sklep internetowy!

Serwetki papierowe ząbkowane

Jednowarstwowe serwetki ząbkowane to proste, ale estetyczne rozwiązanie. Tego rodzaju serwetki są często stosowane w lokalach o dużym ruchu, takich jak bary mleczne, stołówki, restauracje typu fastfood. Wybierając swój kolor i rodzaj serwetek nie zapomnij o dobraniu odpowiednich sztućców!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej wyślij nam wiadomość za pomocą formularza lub złóż bezpośrednio zamówienie poprzez nasz sklep internetowy!

Serwetki papierowe ażurowe

Nietypowe papierowe serwetki ażurowe to idealny pomysł na urozmaicenie wyglądu zastawy stołowej! Ażurowe serwetki nawiązują swoją stylistyką do dawnych serwet, znanych z babcinych ław i stołów. Ten rodzaj serwetek świetnie sprawdzi się jako podstawka pod filiżankę lub spodeczek, nie ujmując elegancji. Można je także stosować jako podkład pod tort lub inne okrągłe ciasto. Serwetki ażurowe oferujemy w różnych rozmiarach. Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do składania zapytania za pomocą formularza!