Sztućce biodegradowalne

Sztućce drewniane

Ekologiczne i praktyczne sztućce drewniane doskonale sprawdzą się na każdej imprezie plenerowej, a także jako zamiennik plastikowych sztućców dodawanych do posiłków na wynos. Są wytrzymałe i bez obaw można jeść nimi nawet bardzo gorące potrawy. Dodatkowo wyglądają bardzo estetycznie, a po zużyciu nie tworzą trudnych do utylizacji odpadów – można wrzucać je do pojemników bio. W naszym sklepie internetowym dostępne są zarówno w opakowaniach zbiorczych, jak i pakowane w specjalne zestawy idealne do posiłków na wynos.

Sztućce z włóknami roślinnymi

Sztućce wykonane z surowców odnawialnych cieszą się coraz większą popularnością ze względu na ich uniwersalność i wytrzymałość. Mogą być używane zarówno do zimnych i gorących potraw. Są również ekologiczne i kompostowalne, co jest ważne dla osób mających na uwadze dobro środowiska naturalnego. Sztućce z włóknami roślinnymi mogą być używane w każdym lokalu gastronomicznym, szczególnie gdy w ofercie znajduje się dowóz posiłków. Sprawdzą się również na piknikach, grillach i imprezach plenerowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.opakowanianawynos.pl

Sztućce PLA

Jednorazowe sztućce wykonane z poliaktydu (PLA) są w pełni biodegradowalne i wykonywane z odnawialnych surowców roślinnych. Najczęściej produkuje się je ze skrobi kukurydzianej lub innych roślin skrobiowych. Dzięki temu mogą być bezpiecznie stosowane z żywnością. W wyglądzie przypominają sztućce plastikowe i mogą być produkowane w wielu kolorach. Sztućce PLA mogą używane zarówno do zimnych jak i gorących potraw. Są wytrzymałe i nie łamią się przy normalnym użytkowaniu. Ich estetyczny wygląd pozwalana stosowanie ich w każdym lokalu gastronomicznym oraz imprezach plenerowych.