Pudełka, koperty i torebki na fast food

Koperty gastronomicze

Koperty gastronomiczne to podstawa w każdym fast-foodzie i foodtrucku. Koperty na hamburgery, frytki, kebab, zapiekanki czy hot-dogi są wygodne w użyciu, tanie i łatwe w przechowywaniu. Pamiętaj też o sztućcach jednorazowych i serwetkach! Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz wszystkie rodzaje kopert gastronomicznych, zawsze w atrakcyjnych cenach i z szybką wysyłką. W razie pytań, możesz przesłać nam zapytanie, korzystając z formularza kontaktowego. Możliwy odbiór osobisty w Kielcach!

Pudełka kartonowe pizzę

Kartonowe pudełka na pizzę są stałym wyposażeniem każdej pizzerii. Odpowiednio gruba tektura chroni pizzę przed szybkim wystygnięciem. W sklepie internetowym oraz w hurtowni opakowań oferujemy pudełka na pizzę w różnych w rozmiarach. Ze względu na wielkość kartonów, niektóre pudełka na pizzę dostępne są wyłącznie w siedzibie naszej firmy, w Kielcach, przy ul. Kolberga 16. W razie pytań, zachęcamy do skorzystania z wygodnego formularza kontaktowego.

Pudełka kartonowe na hamburgery

Pudełka na hamburgery, to obok kopert na hamburgery, obowiązkowa pozycja w każdej burgerowni. Pudełka chronią przed wystygnięciem i są wygodne  w transporcie. Nie zapomnij, aby dołączyć serwetki! Przydać się mogą też wykałaczki. W naszym sklepie internetowym możesz zapoznać się z naszą pełną ofertą na pudełka kartonowe przeznaczone do serwowania hamburgerów na wynos. Zachęcamy także do przesłania zapytania za pomocą formularza kontaktowego.

Pudełka styropianowe na fastfood

Styropianowe menuboxy występują także w formie przeznaczonej na hamburgery. Dobra izolacja, to podstawa dostawy na wynos w zimie! Na stronie naszego sklepu internetowego prezentujemy możesz sprawdzić naszą aktualną ofertę na styropianowe pojemniki fast-food. W przypadku zainteresowania większymi ilościami lub w razie pytań prosimy o przesłanie wiadomości drogą formularza kontaktowego.

Pudełka kartonowe na frytki

Dobre frytki tylko na wynos! A do frytek niezbędne są albo koperty albo wygodne pudełka. Idealne kartonowe pudełka na frytki znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz także widelczyki do frytek, zarówno plastikowe, jak i drewniane! Prezentujemy tam aktualne ceny brutto oraz dostępne ilości każdego produktu. Zapewniamy szybką wysyłkę, możliwość płatności online oraz odbioru osobistego w Kielcach! W przypadku większego zapotrzebowania zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego.

Pudełka kartonowe na kebab

Jeśli kebab na wynos, to albo w tradycyjnej kopercie na kebab, albo właśnie w kartoniku! Pamiętaj o serwetkach i sztućcach! Wszystkie pudełka na kebab prezentujemy w naszym sklepie internetowym, gdzie z łatwością znajdziesz potrzebne opakowania do gastronomii i pakowania zawsze w hurtowych cenach. Gwarantujemy szybką wysyłkę, możliwość płatności online oraz odbioru osobistego w Kielcach! W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystania z formularza kontaktowego.

Kartoniki na zapiekanki

Powszechnie wiadomo, że zapiekanki najlepiej smakują na wynos, więc bez właściwych kartoników ani rusz! Sprawdzone kartoniki na zapiekanki dostępne są od ręki w naszym sklepie internetowym! Znajdziesz tam wszystkie niezbędne opakowania dla gastronomii i do pakowania zawsze w najlepszych hurtowych cenach. Towar można odebrać osobiście w Kielcach lub poczekać na szybką wysyłkę. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do skorzystania z formularza kontaktowego.