Talerze ekologiczne jednorazowe

Talerze z otrąb pszennych

Ekologiczne rozwiązania w gastronomii przynoszą nowych klientów dbających o środowisko naturalne. Talerze z otrąb pszennych powstają z resztek po przetwarzaniu pszenicy. Co więcej, jako jedyne z ekologicznych talerzy, naczynia z otrąb są całkowicie jadalne! Jedzenie zaserwowane na tak oryginalnym talerzu z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie. Talerze z otrąb pszennych dostępne są w kilku rozmiarach, a także w kształcie miski do serwowania zup. Do wytworzenia talerzy użyte zostały tylko i wyłącznie otręby. Nie zawierają żadnych innych składników. Sprawdź naszą ofertę w sklepie internetowym www.opakowanianawynos.pl i zaopatrz swoją gastronomię w ekologiczne talerze.

Talerze i miski z trzciny cukrowej

Praktyczne w użyciu jednorazowe talerze i miski z trzciny cukrowej to ekologiczne i efektowne rozwiązanie w gastronomii. Stworzone z resztek powstałych z produkcji cukru trzcinowego, zapewniają wysoką wytrzymałość oraz bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. Talerze i miski z trzciny cukrowej nie zmieniają też smaku i zapachu potrawy. W naszym sklepie internetowym dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu każdy z łatwością dobierze idealne naczynia do swojego lokalu. Talerze i miski doskonale sprawdzą się w ogródkach gastronomicznych, a w połączeniu z pasującymi, zapewniającymi szczelność pokrywkami, z powodzeniem można używać je także w dowozie i przy wydawaniu posiłków na wynos.

Talerze z liści palmowych

Niezwykle estetyczne i efektowne talerze stworzone z naturalnych liści palmowych staną się doskonałą ozdobą każdego stołu. Talerze są ekologiczne i bezpieczne w kontakcie z żywnością. Produkuje się je z suszonych liści palmowych, a kształt nadaje się im za pomocą odpowiedniej temperatury. Nie zawierają żadnych substancji chemicznych, są wodoodporne i nie zmieniają smaku oraz zapachu potraw. Dodatkowo prezentują się niezwykle dekoracyjnie. Talerze można stosować w niskich i wysokich temperaturach. Można je także kompostować, dzięki czemu przyczyniamy się do poprawy jakości środowiska naturalnego. Talerze z liści palmowych są dostępne w naszym sklepie internetowym opakowanianawynos.pl o różnych kształtach, a także o wyglądzie serca.

Miseczki z włókien drzewnych

Wyjątkowe i oryginalne miseczki wykonane z włókien drzewnych to propozycja dla osób, które chcą jednocześnie dbać o środowisko naturalne, a także zachwycić swoich gości niebanalnym podaniem przystawek. Łódeczki idealnie sprawdzą się do serwowania sushi, koreczków i małych kanapeczek. Przystawki podane w tak ciekawej formie wyglądają jeszcze bardziej apetycznie i kusząco. Miseczki są biodegradowalne, nie wpływają również na smak i zapach potraw. Do ich produkcji nie użyto żadnych sztucznych substancji, dzięki czemu są bezpieczne w bezpośrednim stosowaniu z żywnością. Nasz sklep internetowy www.opakowanianawynos.pl oferuje szeroki wybór rozmiarów miseczek z włókien drzewnych, które staną się ozdobą każdej imprezy.

Tacki tekturowe

Niezawodne i praktyczne tacki tekturowe to nieodzowny element przyjęć organizowanych na zewnątrz, w ogrodach, na piknikach czy rodzinnych spotkań przy grillu. Tacki wykonane z ekologicznego papieru są idealne do serwowania przekąsek oraz zimnych i ciepłych dań. Ich dużym atutem jest niska cena i wysoka dostępność. Szeroki wybór wielkości tacek zapewnia idealny dobór na każdą imprezę. Tacki dostępne są w kolorze białym oraz brązowym. Są bezpieczne w bezpośrednim kontakcie z żywnością, nie wpływają również na smak i zapach potraw. Tacki tekturowe to doskonałe rozwiązanie  zarówno w gastronomii jak i gospodarstwie domowym. Zapraszamy do sprawdzenia oferty w naszym sklepie internetowym.

Talerze papierowe

Okrągłe talerzyki papierowe to estetyczne i praktyczne rozwiązanie zarówno do gastronomii jak i rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu. Niezawodne talerzyki z białej tektury sprawdzą się do serwowania ciepłych i zimnych dań, a także różnych przekąsek. W naszym sklepie internetowym www.opakowanianawynos.pl ekologiczne talerze dostępne są w różnych rozmiarach, a ich niska cena to kolejna, niezwykle ważna zaleta. Talerzyki papierowe to również świetny sposób na zorganizowanie imprezy firmowej czy parapetówki, gdzie ogranicza nas ilość posiadanej zastawy stołowej. Tanie talerzyki tekturowe zapewnią udaną zabawę i zadowolenie gości.