Worki na odpady

Worki małe do 35 L

Małe worki na śmieci idealnie sprawdzą się w łazience i biurze, gdzie nie produkuje się za wiele odpadów. Chętnie wykorzystywane są także w kuchni, gdzie prowadzi się segregację śmieci. Worki wykonane są z wytrzymałej folii, która chroni przed rozerwaniem i wysypaniem się śmieci. Dodatkowo nie przepuszcza płynów, a po zawiązaniu nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. W naszym sklepie internetowym dostępne są worki z uszami, z taśmą ściągającą, klasyczne oraz kolorowe, dostosowane do segregacji śmieci.

Worki średnie 60-80 L

Średnie worki na śmieci to najpopularniejsze worki używane w domu, firmach i fabrykach. Dopasowują się do każdego klasycznego kosza na śmieci. Są wytrzymałe i praktyczne w użyciu. W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór pojemności i kolorów, które idealnie sprawdzą się przy segregacji odpadów. Dodatkowo oferujemy worki o klasycznym kształcie oraz związywane zarówno za pomocą uszu, jak i taśmy ściągającej. Ich średnia pojemność zapewni łatwość wyrzucania śmieci do głównego pojemnika na odpady.

Worki duże powyżej 120 L

Worki o dużej pojemności ponad 120l najczęściej wykorzystywane są do zbiorczych pojemników na odpady stojących na zewnątrz. Chętnie korzysta się z nich także w zakładach przemysłowych, fabrykach i w gastronomii, gdzie produkuje się dużo odpadków. Worki wykonane są z wytrzymałej folii i dostępne w różnych kolorach, co pozwala na wygodne sortowanie śmieci. Pakowane są w rolki do wygodnego użycia. W naszym sklepie internetowym opakowanianawynos.pl zapewniamy niskie hurtowe ceny już od pojedynczych sztuk.

Worki proste na odpady

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą worków na śmieci prostych, czyli tych, które nie mają ani taśmy ściągającej, ani uchwytów do wiązania. Główną zaletą prostych worków na odpady jest ich niższa cena, w porównaniu z innymi typami. Pomimo braku taśmy ściągającej czy ułatwienia do wiązania, proste worki na śmieci dobrze sprawdzą się zarówno w domu, jak i firmie. Ten rodzaj worków produkowany jest z cienkiej folii HDPE, ale także z wyraźnie grubszej folii LDPE. Worki dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Niektóre z nich to worki specjalnego przeznaczenia – np. wytrzymałe worki na gruz, które ułatwią utrzymanie porządku podczas remontu.  Wszystkie nasze worki są wygodne w użyciu oraz odporne na rozerwania czy przeciekanie.

Worki zawiązywane

Worki zawiązywane na śmieci są niezłą alternatywą dla worków zamykanych za pomocą taśmy ściągającej. Worki zawiązywane mają odpowiednio wycięte „uszy”, które błyskawicznie i wygodnie zawiążemy, przygotowując śmieci do wyrzucenia. Zawiązany worek łatwiej jest nieść daleko od siebie, dzięki czemu nie pobrudzimy odzieży. Zawiązanie worka zmniejsza też ryzyko, że śmieci wypadną po drodze do śmietnika.

Worki z taśmą ściągającą

Taśma ściągająca w workach na śmieci to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które ułatwia pozbycie się odpadów w sposób higieniczny. Wystarczy pociągnąć taśmę wmontowaną w górny brzeg worka, by w jedną chwilę zamknąć worek. Taśma jest wówczas wygodnym uchwytem, dzięki czemu pakunek nie wyślizguje się z rąk i łatwo jest trzymać nawet pełny worek z dala od siebie, co zapobiegnie pobrudzeniu ubrania w drodze do altany śmietnikowej.