Słomki ekologiczne

Słomki papierowe proste

Wysokiej jakości, wygodne w użyciu słomki papierowe dostępne w wielu różnych kolorach mogą stać się dekoracją każdego zimnego napoju, zarówno w barach, klubach, fast foodach, a także na każdej domowej imprezie. Słomki są wytrzymałe i dość długo wytrzymują zanurzone w napoju bez rozmiękania. Są bezpieczne w użytku i ekologiczne – posiadają wszelkie certyfikaty pozwalające na ich kontakt z żywnością. Proste słomki sprawdzają się do niemal każdego rodzaju  napoju, a w szczególności napojów gazowanych, wody, drinków czy koktajli.

Słomki papierowe łamane

Papierowe, kolorowe słomki z klasycznym łamaniem u góry są uwielbiane przez miłośników kolorowych drinków. Są wygodne w użytku i pozwalają dopasować wysokość słomki do preferencji klienta. Dostępne są w wielu różnych kolorach, dzięki czemu każdy napój będzie wyglądał efektownie i kolorowo. Słomki można z powodzeniem używać również w domu. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na namakanie przez długi czas. Jednorazowe, papierowe słomki łamane powinny znaleźć się w każdym lokalu gastronomicznym.

Słomki papierowe pakowane pojedynczo

Higienicznie zapakowane słomki papierowe zapewnią łatwość i bezpieczeństwo przechowywania. Dodatkowo można je bez obaw postawić na barze i pozwolić klientom samodzielnie wybierać słomki do napojów. Tak zapakowane rurki z pewnością docenią goście, którzy chętniej wybiorą napój ze słomką nie obawiając się o ich czystość. Dodatkowo słomki z troski o środowisko zapakowane są w opakowanie papierowe, a nie wykonane z plastiku. Słomki w naszym sklepie internetowym dostępne są w różnych kolorach, w wersji klasycznej oraz do shake’ów.

Słomki papierowe grube - shake

Uwielbiane przez wszystkich, szczególnie w okresie letnim zimne, mleczne shake’i wymagają dodania odpowiedniej słomki. Zwiększona średnica słomki pozwoli wygodnie wypić gęsty napój bez uczucia zatykania otworu. Słomki papierowe do shake’ów mogą być używane również do koktajli, świeżo wyciskanych soków, buble tea czy smoothie. Dostępne są w wielu różnych kolorach, a także eleganckiej czerni, estetycznej bieli i stylowym, brązowym kolorze, który zawdzięczają wykonaniu z ekologicznego papieru kraft. Słomki sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych w niskich, hurtowych cenach.

Słomki papierowe kolorowe

Kolorowe słomki do napojów wykonane z papieru są jednocześnie ekologiczne i urocze. Staną się ozdobą każdego drinka i napoju. Ich zaletą jest estetyczność i brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Wielobarwne słomki papierowe powinny znajdować się w każdym barze, klubie i lokalach gastronomicznych. Klienci uwielbiają słomki do napojów. Szczególnie te, które wyglądają stylowo i są wygodne w użyciu. Wbrew pozorom papierowe słomki nie rozmiękają szybko i pozwalają delektować się wybranym napojem. Kolorowe, papierowe słomki dostępne są w wielu kolorach, a także w wersji prostej i łamanej. Polecamy także słomki pakowane pojedynczo oraz szerokie słomki do shake’ów.