Rękawice ochronne

Rękawice robocze

Wszystkie prace remontowe, budowlane oraz przemysłowe wymagają specjalnej ochrony dłoni. Rękawice robocze zapewniają bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dla jak najwygodniejszego użytkowania w naszym sklepie oferujemy różne rozmiary rękawic, aby jak najlepiej dopasować je do dłoni. Posiadamy szereg rodzajów rękawic roboczych, między innymi popularne wampirki, antyprzecięciowe, antyolejowe, pokryte skórą lub lateksem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym

Rękawice gumowe

Wygodne i praktyczne rękawice gumowe, idealne do prac domowych i porządkowych. Rękawice są odporne na rozerwania i chronią dłonie przed szkodliwym wpływem środków chemicznych. Są wodoodporne, a dzięki kilku rozmiarom do wyboru można dopasować je do każdej dłoni. Rękawice gumowe są moletowane w części chwytnej, aby ułatwić codzienne sprzątanie. Dodatkowo w środku wyścielone są przyjemną, bawełnianą powłoką. Szeroka oferta rękawic  dostępna jest w naszym sklepie internetowym, gdzie zapewniamy hurtowe ceny już od minimalnych ilości.

Rękawice uniwersalne

Uniwersalne rękawice do codziennego użytku sprawdza się wszędzie tam, gdzie dłonie mogą mieć kontakt ze środkami chemicznymi, farbami czy innymi czynnikami, które mogą zabrudzić ręce lub zaszkodzić naskórkowi. Zapewniają także odpowiednią higienę. Rękawice uniwersalne dostępne są w kilku różnych rozmiarach, aby mogły jak najlepiej dopasować się do dłoni. Czarny kolor wygląda estetycznie nawet po długim użytkowaniu. Jednorazowe rękawice uniwersalne można stosować do użytku domowego i profesjonalnego.

Rękawice specjalistyczne

Rękawice specjalistyczne to rękawice zapewniające ochronę dłoni w różnych sytuacjach. W naszej ofercie posiadamy rękawice antyprzecięciowe idealne przy pracach remontowo-budowlanych oraz załadunku. Dla mechaników samochodowych oraz osób pracujących przy różnych olejach i smarach polecamy rękawice olejoodporne. Oprócz tego w naszym sklepie znajdują się rękawice pokryte skórą, rękawice ochronne do prac precyzyjnych oraz diagnostyczne. Rękawice mają różne rozmiary, aby jak najlepiej dobrać je do wielkości dłoni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.