Rękawice jednorazowe

Rękawice lateksowe

Elastyczne i rozciągliwe rękawiczki lateksowe do jednorazowego użycia to niezbędnik każdej gospodyni domowej i firmy sprzątającej. Wykonane są z naturalnego kauczuku, dobrze dopasowują się do dłoni i pozwalają na precyzyjne działania, ponieważ nie wpływają na zmniejszenie czucia. Co ważne, lateks jest biodegradowalny i nie zanieczyszcza środowiska naturalnego. W naszym sklepie www.opakowanianawynos.pl posiadamy szeroki wybór jednorazowych rękawiczek lateksowych w różnych rozmiarach i kolorach. Przyjmujemy zamówienia już od 1 opakowania, zapewniając jednocześnie niskie, hurtowe ceny.

Rękawice winylowe

Wysokiej jakości jednorazowe rękawiczki winylowe dostępne są w wersji pudrowej i niepudrowej. Są wygodne w użytku, polecane są szczególnie dla osób uczulonych na lateks i ceniących sobie komfort. Rękawiczki nie przylegają ciasno do dłoni, dzięki czemu nawet długie użytkowanie nie powoduje reakcji skórnych i odparzeń. W naszym sklepie dostępne są rękawiczki we wszystkich rozmiarach. Polecamy rękawiczki przezroczyste oraz barwione. Szeroki wybór pozwala na precyzyjny dobór rękawiczek według indywidualnych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rękawice nitrylowe

Coraz bardziej popularne rękawiczki nitrylowe to propozycja szczególnie dla osób, które współpracują z tłustymi kremami, środkami chemicznymi czy medycznymi. Są bardzo wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Szczególnie często używane przez pielęgniarki, lekarzy, kosmetyczki czy gospodynie domowe dbające o skórę dłoni. W naszym sklepie internetowym www.opakowanianawynos.pl dostępne są w wielu różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala dostosować je do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rękawiczek nitrylowych bezpudrowych oraz nawilżanych kolagenem i allantoiną.

Rękawice bezpudrowe

Rękawice bezpudrowe świetnie sprawdzają się zarówno przy długotrwałym jak i okazjonalnym stosowaniu. W naszym sklepie internetowym posiadamy ogromny wybór rękawiczek jednorazowych bezpudrowych. Polecamy rękawiczki lateksowe, nitrylowe oraz winylowe. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwoli indywidualnie dopasować je do każdej dłoni. Polecane są szczególnie dla osób z wrażliwą skórą i skłonną do podrażnień. Posiadamy rękawiczki w hurtowych cenach już od pojedynczych opakowań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą jednorazowych rękawiczek do uniwersalnego zastosowania.

Rękawiczki foliowe

Uniwersalne, jednorazowe rękawice foliowe najczęściej spotykamy w sklepach spożywczych i piekarniach, gdzie klienci mogą samodzielnie wybierać towar. Zapewniają higienę i zapobiegają roznoszeniu zarazków, wirusów i bakterii z dłoni na produkty spożywcze. Rękawiczki dostępne są w wielu rozmiarach i pakowane po 100 lub 10000 sztuk. Ich zaletą jest wysoka odporność na uszkodzenia. Można używać je bez obaw, że rozerwą się lub uszkodzą przy zakładaniu lub wybieraniu produktów. Do stosowania w domu, salonach fryzjerskich, sklepach spożywczych czy stacjach benzynowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na www.opakowanianawynos.pl.