Kubki ekologiczne

Kubki papierowe bez plastiku

Ekologiczne kubki bez zawartości plastiku jako jedne z niewielu można po użyciu oddać do recyklingu. Ponadto są bardzo trwałe i można z nich spożywać zarówno ciepłe jak i zimne napoje. Kubek wygodnie leży w dłoni, a co najważniejsze nie przecieka nawet po kilku godzinach kontaktu z napojem. Kubki są bardzo estetyczne, najczęściej w białym kolorze z zielonym nadrukiem, który związany jest z ekologicznymi hasłami. Pozwalają one szerzyć troskę o środowisko naturalne i zwiększać świadomość.

Kubki papierowe KRAFT

Kubki papierowe kraft wykonane są z nieprzemakalnego papieru, bez żadnego dodatku plastiku czy woskowych powłok. Posiadają estetyczny, brązowy kolor oraz najczęściej brak jakiegokolwiek nadruku. Często jest to wykorzystywane do opisywania zamówienia lub imienia odbierającego. Kubki dostępne są w różnych pojemnościach, aby można było wykorzystać je do każdego napoju. Można używać ich do gorących i zimnych napojów. W naszej ofercie znajdują się także pasujące wieczka pozwalające na wydawanie kawy na wynos.

Kubki PLA

Kubki wykonane z tworzywa PLA, czyli ekologicznego plastiku są w pełni biodegradowalne, dzięki czemu używanie ich nie wiąże się z zaśmiecaniem środowiska naturalnego. W naszym sklepie znajdują się kubki dostosowane w większości do zimnych napojów o różnych pojemnościach i wzorach. Są wygodne w użyciu, trwałe i nieprzemakalne bez względu na czas kontaktu z wodą. Polecamy również kubki papierowe powleczone PLA, które można bezpiecznie stosować również z gorącą kawą czy herbatą. Posiadamy pasujące wieczka do kubków, które doskonale sprawdzą się w kawiarniach oferujących napoje nawynos.