Katalog produktów

W celu zasięgnięcia bliższych informacji dotyczących produktów, cen, zamówień, prosimy o KONTAKT telefoniczny, bądź poprzez  formularz w dziale 'Kontakt i dojazd'.
Sprawdź również nasz sklep www.opakowanianawynos.pl

 

Firmy wyróżnione odznaczeniem Cylex Silver

2013-03-04

Folia Stretch

NIE OWIJAMY W BAWEŁNĘ!!! bawelna

Bo i po co, skoro do owijania mamy szeroką gamę folii stretch ręcznej i maszynowej o doskonałych właściwośćiach oraz najwyższych parametrach z fabryk spełniających wyśrubowane kryteria kontroli jakości. A to wszystko w doskonałych cenach!

stretch folia

Szerokość: 100 - 500 mm;

Grubość: 13 - 30 μm;

Rozciągliwość:

  • standardowa,
  • o podwyższonej rozciągliwości;
  • Power
  • SUPER POWER;

Kolor:

  • przeźroczysta,
  • biała,
  • czarna;

Nasza folia posiada certyfikat zgodności z normą ISO 9001

2009-07-29

Folia Termokurczliwa

arkusze

Folia termokurczliwa PCV to materiał o wysokich walorach użytkowych pomocna przy pakowaniu artykułów przemysłowych. Idealnie przeźroczysta, o doskonałej kurczliwości, wysokiej odporności na rozerwanie nadaje Twoim towarom atrakcyjny połysk.

Folia termokurczliwa PE jest najtańszym, dostępnym na rynku materiałem opakowaniowym. Z powodzeniem zastępuje karton w tworzeniu opakowań zbiorczych (tzw. zgrzewek).

2009-07-29

Folia Pęcherzykowa

pecherz

Folia Pęcherzykowa w niektórych narzeczach znana pod nazwą bąbelkowej. Jest jednym z najwszechstronniejszych produktów opakowaniowych. Tysiące pęcherzyków powietrza ochraniają Twój produkt przed wstrząsami, uderzeniami, niefrasobliwością kurierów, czy szkodliwymi niedogodnościami podróży. Może być stosowana zarówno jako materiał opakowaniowy zabezpieczający produkt, jak również przy użyciu tego rodzaju folii możemy w doskonały sposób zapełnić puste przestrzenie w kartonie.

2010-04-08

Taśmy samoprzylepne

tasmy

Polipropylenowe taśmy klejące znajdują wszechstronne zastosowanie przy pakowaniu różnych przedmiotów, zamykaniu kartonów, zabezpieczaniu Twoich produktów. Stosowanie taśm o standardowych rozmiarach ułatwia lekki, trwały dyspenser z ostrzem odcinającym. W naszej ofercie znajdziecie jedne z najlepszych dostępnych na naszym rynku taśm klejących, zarówno przeźroczystych jak i brązowych, w  rozmiarach standardowych oraz również w wyspecjalizowanych, ściśle dostosowanych do Twoich potrzeb.